Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie

Alarmy domowe

Alarmy domowe, to pewność szybkiej reakcji w sytuacji zagrożenia. Warto więc zdecydować się na taki sprzęt, aby wiedzieć, że w razie potrzeby możemy błyskawicznie działać i chronić to, co jest dla nas najważniejsze. Stosowane przez naszą firmę systemy nie tylko informują o zdarzeniach takich jak włamanie czy pożar, ale umożliwiają również zdalną obsługę sprzętu domowego, zarządzanie ogrzewaniem, włączanie czujki ruchu i wiele innych funkcji. W naszej ofercie dostępne są systemy alarmowe firmy Satel oraz Jablotron.

Wideofon

Wideofon to istotny element systemu alarmowego. Podnosi komfort użytkowania oraz zapewnia bezpieczeństwo budynku. Dzięki rozwojowi elektroniki użytkowej możemy dziś za pomocą wideofonu oglądać obraz sprzed bramy czy drzwi budynku w doskonałej jakości i bez problemu identyfikować twarze. Urządzenia tego typu sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, ale także w strzeżonych firmach i instytucjach, gdzie w połączeniu z systemem monitoringu znacznie ułatwiają zapewnienie odpowiedniej ochrony.

alarm
Pewność i bezpieczeństwo.
Z profesjonalnym systemem alarmowym

Co należy wiedzieć o alarmach?

Najważniejsze w przypadku alarmu jest jego odpowiednie dopasowanie do obiektu, który chcemy chronić. W zależności np. od rozmiaru czy funkcji budynku wybierzemy inny system. Jest tak, ponieważ to, co sprawdzi się w przypadku ochrony małego domu, niekoniecznie będzie wystarczające dla dużego sklepu lub hali. Istotny jest także właściwy dobór i rozmieszczenie czujek, co umożliwia wcześniejsze określenie wrażliwych miejsc, najbardziej narażonych na włamanie takich jak okna i drzwi. Poza czujkami reagującymi na ruch warto też pamiętać o urządzeniach reagujących na inne czynniki np. tlenek węgla (czad), wodę lub temperaturę.