Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie

Kamery przemysłowe

Kamera przemysłowa stanowi podstawowy element w profesjonalnym systemie monitoringu, jakim jest telewizja przemysłowa. Urządzenie to pozwala na rejestrację, zapis i przekazywanie obrazu w czasie rzeczywistym, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo, wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. W zależności od potrzeb, warunków i wymagań, kamery przemysłowe mogą mieć różną budowę i parametry, dlatego pomagamy dobrać te, które sprawdzą się najlepiej w danej sytuacji.

Telewizja przemysłowa

Jeśli potrzebujesz zaawansowanego systemu ochrony i nadzoru, który pozwoli na kompleksowe monitorowanie, analizowanie oraz zapis obrazu z wielu kamer, to znaczy, że potrzebujesz telewizji przemysłowej. System ten rejestruje obraz z zamkniętego obszaru, na którym zostały zamontowane kamery przemysłowe. Podgląd z urządzeń przekazywany jest zwykle na stanowisko ochrony, co pozwala na szybką reakcję w sytuacjach zagrożenia oraz odtwarzanie obrazu w celu analizy danego zdarzenia. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest np. w takich miejscach jak sklepy, hale czy ulice miast.

Zadbaj o bezpieczeństwo.
Postaw na telewizję przemysłową w swojej firmie

Co daje telewizja przemysłowa?

System telewizji przemysłowej nazywany również monitoringiem wizyjnym lub wideonadzorem umożliwia śledzenie obrazu rejestrowanego nawet przez kilkaset kamer przemysłowych jednocześnie. Zamontowanie tego rozwiązania gwarantuje znaczną poprawę bezpieczeństwa na dużych obszarach. Dodatkowo system ten może współpracować z wieloma innymi systemami bezpieczeństwa.