Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
systemy monitoringu

Zestaw monitoringu

Postaw na dobry monitoring, jeśli chcesz poczuć się pewnie w swoich czterech kątach, zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, a także spać spokojnie ze świadomością, że Twój dom jest bezpieczny nawet wtedy, gdy jesteś z dala od niego! Inwestycja w nowoczesne, odpowiednio dobrane i zamontowane systemy monitoringu pozwoli Ci na skuteczną ochronę mienia. Dokładna obserwacja wnętrz, ogrodu czy posesji jest łatwiejsza, niż myślisz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przygotujemy zestaw monitoringu najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Oferujemy doskonałej jakości kamery firm takich jak Hikvision czy Dahua, a swoje usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z Gliwic oraz Katowic.

MONTAŻ MONITORINGU

Wybór właściwego sprzętu to pierwszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa. Drugi to dobry montaż pozwalający na sprawne i skuteczne działanie systemu monitoringu. Właśnie tym zajmuje się nasza firma. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że doskonale wiemy, jak pracują kamery, rejestratory oraz wszystkie pozostałe elementy odpowiadające za efektywność systemu. Umiejętne połączenie wszystkich urządzeń oraz optymalne ich rozmieszczenie to podstawa naszej pracy.

Montaż monitoringu obejmuje:

  • określenie specyfikacji danego obiektu,
  • projekt systemu obejmujący rozmieszczenie kamer i przewodów,
  • dobór urządzeń odpowiednich dla projektu,
  • instalację sprzętu i oprogramowania,
  • konfigurację urządzeń,
  • przeszkolenie Klienta z obsługi systemu.

KAMERY IP

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na ochronę swojego domu, znalazłeś właśnie idealne rozwiązanie. Kamery IP to zaawansowane technologicznie, funkcjonalne i bardzo wydajne urządzenia pozwalające na transmisję obrazu w wysokiej rozdzielczości. Z ich wykorzystaniem można budować profesjonalne systemy monitoringu (systemy CCTV), które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, pragnących być zawsze na bieżąco. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko przekaz wysokiej jakości obrazu, ale również dostęp online do urządzenia w każdym momencie.

Wyłącznie sprawdzone rozwiązania

Stawiamy na systemy monitoringu oferowane przez liderów branży – naszym klientom proponujemy kamery marki Hikvision lub Dahua. To uznane na arenie międzynarodowej firmy, które dostarczają wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, w tym monitoring CCTV oraz produkty z branży cyberbezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że zainstalowany przez nas sprzęt będzie niezawodny i trwały, a proponowane kamery zapewnią doskonały obraz. Firmy Hikvision oraz Dahua tworzą szeroki asortyment sprzętu, w tym kamery przemysłowe, panoramiczne, a także urządzenia odporne nawet na wybuchy. Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie rozwiązanie dopasowane idealnie do swoich potrzeb!

systemy monitoringu

System monitoringu wyposażony w sztuczną inteligencję

Proponujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego oferowane instalacje monitoringu wyposażono w AI (ang. artificial intelligence, czyli sztuczna inteligencja), która jest w stanie m.in. rozpoznawać twarz, rozróżniać obiekty (np. samochody), a także wysłać powiadomienia, kiedy system wykryje człowieka. Co więcej, technologia Deep Learning, w którą wyposażono kamery i rejestratory firmy Hikvision, jest w stanie nie tylko rozpoznać konkretną twarz, ale też przeanalizować jej mimikę w celu określenia zainteresowań naszego gościa. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdym sklepie!

Zdalne sterowanie systemem monitoringu

Kolejną zaletą oferowanych przez nas kamer jest możliwość zdalnej obsługi urządzeń. Wykorzystując aplikację zainstalowaną na smartfonie lub laptopie, zyskujesz zdolność zdalnego podglądania obrazu z systemu monitoringu. W ten sposób możesz doglądać swojego domu, podwórka, sklepu czy zakładu właściwie z każdego miejsca na świecie. Co więcej, system automatycznie wyśle Ci powiadomienie, jeśli jakakolwiek nieuprawniona osoba wkroczy na objęty ochroną teren. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie do monitoringu zarówno domu, jak i większych obiektów, takich jak biurowiec czy zakład przemysłowy.

Profesjonalny montaż kamer

Zajmujemy się montażem pojedynczych kamer, a także całych systemów CCTV. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do wszelkiego rodzaju zainteresowanych usługami tego typu firm. Instalujemy standardowe kamery Hikvision oraz Dahua, przeznaczone do monitorowania pojedynczych pomieszczeń lub określonego terenu, a także tworzące sieć urządzeń modele przemysłowe. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z Gliwic, a także okolicznych miast, takich jak Katowice. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz profesjonalistów, którzy nie tylko zamontują u Ciebie sprzęt, ale też skonfigurują wszystkie urządzenia i przeszkolą Cię z zakresu prawidłowego korzystania z nabytego systemu monitoringu. Z pewnością nie zawiedziesz się jakością oferowanych usług!