Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie

Monitoring domu

Jeśli chcesz poczuć się pewnie w swoich czterech kątach, zapewnić bezpieczeństwo sobie i Twoim bliskim oraz spać spokojnie ze świadomością, że Twój dom jest bezpieczny, nawet gdy jesteś z dala od niego – postaw na dobry monitoring! Inwestycja w nowoczesne, odpowiednio dobrane i zamontowane systemy pozwoli Ci na skuteczną ochronę mienia. Dokładna obserwacja wnętrz, ogrodu czy posesji jest łatwiejsza, niż myślisz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przygotujemy zestaw monitoringu najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Montaż monitoringu
Fachowy montaż, który jest podstawą właściwego działania systemu monitoringu
Kamery IP
Zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniające nieprzerwaną ochronę

Montaż monitoringu

Wybór właściwego sprzętu to pierwszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa. Drugi to dobry montaż pozwalający na sprawne i skuteczne działanie systemu monitoringu. Właśnie tym zajmuje się nasza firma. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że doskonale wiemy jak pracują kamery, rejestratory oraz wszystkie pozostałe elementy odpowiadające za efektywność systemu. Umiejętne połączenie wszystkich urządzeń oraz optymalne ich rozmieszczenie to podstawa naszej pracy.

Co obejmuje montaż monitoringu?

  • Określenie specyfikacji danego obiektu
  • Projekt systemu obejmujący rozmieszczenie kamer i przewodów
  • Dobór urządzeń odpowiednich dla projketu
  • Instalacja sprzętu i oprogramowania
  • Konfiguracja urządzeń
  • Przeszkolenie Klienta z obsługi systemu

Kamery IP

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na ochronę swojego domu, znalazłeś właśnie idealne rozwiązanie. Kamery IP to zaawansowane technologicznie, funkcjonalne i bardzo wydajne urządzenia, pozwalające na transmisję obrazu w wysokiej rozdzielczości. Z ich wykorzystaniem można budować profesjonalne systemy monitoringu (systemy CCTV), które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, pragnących być zawsze na bieżąco. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko przekaz wysokiej jakości obrazu, ale również dostęp online do urządzenia w każdym momencie.