Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie

Zestaw monitoringu

Zadbaj o bezpieczeństwo domu, mieszkania lub firmy i zainwestuj w zestaw monitoringu! Wystarczy prosta kamera i rejestrator, aby zapewnić ochronę, odstraszać potencjalnych włamywaczy, rejestrować zdarzenia i zbierać materiał dowodowy. Dobrze dobrany sprzęt, to połowa sukcesu w realizacji systemu monitoringu, dlatego oferujemy gotowe zestawy, wśród których znajdziesz zarówno te proste, odpowiednie dla domu lub małej firmy, jak i bardziej rozbudowane sprawdzające się w większych obiektach.

Kamery IP

Bardzo ważnym elementem każdego zestawu monitoringu jest kamera. Kamery IP to zaawansowane technologicznie, funkcjonalne i bardzo wydajne urządzenia, pozwalające na transmisję obrazu w wysokiej rozdzielczości. Z ich wykorzystaniem można budować profesjonalne systemy monitoringu (systemy CCTV), które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, pragnących być zawsze na bieżąco. Rozwiązanie to umożliwia nie tylko przekaz wysokiej jakości obrazu, ale również dostęp online do urządzenia w każdym momencie.

Najlepsze zestawy monitoringu
twojego domu lub firmy

Jak wybrać zestaw monitoringu?

Wybór zestawów monitoringu jest naprawdę duży, dlatego warto na początku zastanowić się, czego dokładnie potrzebujemy. Czy lepszy będzie dla nas monitoring bezprzewodowy, czy przewodowy. Czy kamery będą zamontowane na zewnątrz, czy w środku budynku. Jak duży kąt widzenia i zoom powinny mieć kamery. Czy powinny się obracać, czy mają mieć stałą pozycję. Jeśli nie wiesz jaka odpowiedź na powyższe pytania jest dobra dla Ciebie, skontaktuj się z nami – chętnie służymy radą!