Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie
Dbamy o twoje bezpieczeństwo
abyś zawsze spał spokojnie

Inteligentne rozwiązanie – smart dom Loxone

Inteligentny dom to nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, alarm oraz wiele innych funkcji, a wszystko to przy pomocy smartfona lub tabletu. Smart dom to także oszczędność czasu i pieniędzy dzięki automatyzacji wielu codziennych czynności. Skontaktuj się z nami – dowiesz się więcej o możliwościach inteligentnego domu. Działamy na Śląsku!

Smart dom na Twoich zasadach!

Inteligentne rozwiązania pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy poprzez automatyzację wielu codziennych czynności. Korzystaj z możliwości sterowania roletami, audio, ogrzewaniem, oświetleniem i po prostu – zaoszczędź. Takie rozwiązania skutecznie obniżają koszta eksploatacyjne, a przy tym zwiększają komfort użytkowania domu/mieszkania. Wykonaliśmy wiele realizacji inteligentnych domów z systemem loxon na terenie Katowic czy Gliwic. Smart domy wciąż zyskują na popularności – przekonaj się, że mamy rację!

System Loxone – inteligentny dom

Automatyka domowa pozwala na współdziałanie wielu domowych urządzeń przy pomocy centrali, więc coraz więcej osób się na nią decyduje. Produkty systemu loxon wpłyną także na poprawę jakości bezpieczeństwa – możesz zaplanować swój własny system kontroli dostępu do budynku. Możesz zautomatyzować swój dom, mieszkanie czy firmę w każdej chwili – system Loxon nie musi być montowany tylko przy budowie. W każdej chwili Twój dom może stać się smart! Co istotne, Loxone jest systemem skalowalnym – nie trzeba realizować wszystkich funkcji na raz, projekt można stopniowo rozbudowywać!

Siłowniki Nice – akcesoria do smart domu

Do usprawnienia domowej automatyki wykorzystujemy siłowniki sprawdzonego producenta – Nice. Otwieranie furtki i bramy nigdy nie było tak wygodne! Zamontowane siłowniki umożliwiają komfortowe otwieranie furtek i bram bez konieczności posiadania kluczy. Ponadto bramy z napędem Nice wyposażone są także w mechanizm odblokowywania ręcznego, w przypadku braku zasilania. Różne możliwości otwierania furtek i bram umożliwią wygodne przemieszczanie się bez względu na okoliczności. Nice jest jednym z liderów w obszarze automatyki, a proponowane przez tego producenta akcesoria do automatyki domowej czy przemysłowej cechują się wysoką jakością. Odkryj zalety automatyzacji i sprawdź już teraz naszą ofertę!

Siłowniki Nice

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach domów smart, czyli systemu, którego montaż świadczymy na Śląsku, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.